Інтернет-портал української культури Кубані

Неділя
24.09.2017
04:13
Вітаю Вас Гість | RSS Головна | Навіщо вам це відродження? - Форум | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Розмова » Кубань та Україна: крізь сторіччя » Навіщо вам це відродження? (Ваша мотивація...)
Навіщо вам це відродження?
КерівникДата: Неділя, 01.07.2012, 22:40 | Повідомлення # 1
Отаман
Група: Адміністратори
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
Цікаво було б почути, що це для вас? Для чого вам в уже вельми зросійщеної Кубані, потрібно відроджувати українську культуру? Чому не стати просто звичайною частиною Росії, як більшість населення краю, та й заспокоїться? Щодо мене, свій погляд на цю проблему я вже подавав у статті: Почему мы хотим возрождения украинского языка и культуры на Кубани?/

ЇkarusДата: Понеділок, 02.07.2012, 01:36 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Нагороди: 1
Репутація: 0
Тому що національна культура, в тому числі національна мова, це часточка кожної людини...Не можна взяти отак і дати зникнути якійсь частині себе.

Згоден із твоєю статтею. book

*Cлава Україні! Кубані Cлава!*

КерівникДата: Понеділок, 02.07.2012, 10:44 | Повідомлення # 3
Отаман
Ну, а поясни мені тоді, будь ласка, те, що ти написав в однеї з попередніх тем, тобто що інші народності, як вірмени, не мають права на навчання своєю мовою? Гадаю, що все це справедливо і відносно них...

ЇkarusДата: Вівторок, 03.07.2012, 13:04 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Користувачі
Нагороди: 1
Репутація: 0
Доступно тільки для користувачів

Додано (03.07.2012, 13:04)
---------------------------------------------
Що що, а крім вірменів, будь-ласочка. Вони і так добре знають свою мову.

*Cлава Україні! Кубані Cлава!*

Повідомлення відредагував Їkarus - Вівторок, 03.07.2012, 13:07

КерівникДата: Вівторок, 03.07.2012, 21:04 | Повідомлення # 5
Отаман
На мій погляд, так само "низкорозвиненим" є і слов'янське населення... Скільки доводилося вірменів знати, гіршими за слов'ян вони не були... Їх так само треба виховувати, бо ти нікуди їх не виженеш -- і це треба розуміти і з цим рахуватися. Треба так само використовувати їхню народну культуру для того, щоб прищепити ним моральні цінності, на мою думку саме народна культура у цьому питанні і є найкращим провідником, яким гріх не скористатися

Форум » Розмова » Кубань та Україна: крізь сторіччя » Навіщо вам це відродження? (Ваша мотивація...)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Просвіта © 2017 Створити безкоштовний сайт на uCoz